Casino gra

Rodzaj gry Zasady Wygrane
Ruletka Gracz obstawia, na którym numerze lub kolorze zatrzyma się kulka. Wygrane od 2 do 36-krotności stawki.
Blackjack Gracz gra przeciwko krupierowi, aby uzyskać sumę kart jak najbliższą 21. Wygrane 1 do 1, w przypadku blackjacka 3 do 2.
Poker Gracze obstawiają zakłady na ręce złożone z 5 kart. Wygrane zależą od rodzaju ręki, od najwyższej strita królewskiego do najniższej karty wysokiej.
Automaty do gry Gracz wpłaca monety lub żetony i obraca bębny z symbolami. Wygrane zależą od kombinacji symboli.
Bakarat Gracz obstawia, czy wygra ręka bankiera, gracza czy remis. Wygrane 1 do 1 na rękę bankiera lub gracza, 8 do 1 na remis.
Craps Gracze obstawiają zakłady na wynik rzutu dwoma kostkami. Wygrane różnią się w zależności od zakładu, od 1 do 1 w przypadku Naturala do 30 do 1 w przypadku Wygranej.
Bingo Gracze kupują karty z drukowanymi numerami i próbują odhaczyć wszystkie numery odpowiadające tym, które są losowane. Wygrane za skompletowanie jednej linii, dwóch linii, całego rzędu lub całej karty.
Keno Gracze wybierają liczby z 1 do 80, a następnie 20 liczb jest losowanych. Wygrane zależą od liczby dopasowanych liczb, od 1 do 1 w przypadku 2 liczb do 100 000 do 1 w przypadku 20 liczb.
Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: