Córka whitney houston

Córka whitney houston

Córka Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown – życie i kariera

Bobbi Kristina Brown była jedyną córką Whitney Houston i Bobby’ego Browna. Urodziła się 4 marca 1993 roku w Livingston w stanie New Jersey. Od najmłodszych lat była w centrum uwagi mediów ze względu na sławę swoich rodziców.

Brown rozpoczęła karierę w show-biznesie w młodym wieku, występując w reality show „Jestem Bobby Brown” w latach 2005-2007. Następnie pojawiła się w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym „Sparkle” (2012) i „The Real Housewives of Atlanta” (2012-2014).

Związki i życie osobiste

Brown była w związku z Nickiem Gordonem, który wcześniej był przybranym synem jej matki, Whitney Houston. Ich związek był burzliwy i często pojawiały się doniesienia o przemocy domowej.

W styczniu 2015 roku Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu w Roswell w stanie Georgia. Została przewieziona do szpitala i wprowadzona w stan śpiączki. Zmarła 26 lipca 2015 roku w wieku 22 lat.

Śmierć i następstwa

Dokładna przyczyna śmierci Brown nie została ustalona. Śledztwo wykazało, że w jej organizmie znajdowały się narkotyki i alkohol, co mogło przyczynić się do jej śmierci.

Śmierć Brown była szokiem dla fanów jej matki i całego świata muzycznego. Jej odejście zostało opłakiwane przez wielu, a jej pamięć jest nadal żywa w sercach jej bliskich.

Wpływ Whitney Houston na córkę

Whitney Houston miała ogromny wpływ na życie swojej córki. Była jej idolką i inspiracją. Brown często mówiła o swojej miłości do matki i o tym, jak chciała pójść w jej ślady.

Houston była również silną postacią przewodnią w życiu Brown. Doradzała jej w sprawach zawodowych i osobistych. Jej śmierć w 2012 roku była druzgocącym ciosem dla Brown, która nigdy w pełni nie poradziła sobie z jej stratą.

Podsumowanie

Bobbi Kristina Brown była córką Whitney Houston i Bobby’ego Browna. Zmarła w 2015 roku w wieku 22 lat po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w wannie. Jej śmierć była szokiem dla fanów jej matki i całego świata muzycznego. Brown była utalentowaną młodą kobietą, która miała przed sobą świetlaną przyszłość. Niestety jej życie zostało okrutnie przerwane.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: