Damian rzeszowski

Damian rzeszowski

Damian Rzeszowski – wybitny polski manager i przedsiębiorca

Kim jest Damian Rzeszowski?

Damian Rzeszowski to uznany polski manager i przedsiębiorca, który od lat związany jest z branżą technologiczną. Jest współzałożycielem i byłym prezesem zarządu intive – jednej z największych firm IT w Polsce. Obecnie pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych (PSIK), a także zasiada w radach nadzorczych kilku spółek technologicznych.

Kariera zawodowa

Damian Rzeszowski ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu studiów pracował jako konsultant w firmie doradczej McKinsey & Company. W 2002 roku wraz z dwoma wspólnikami założył intive – firmę świadczącą usługi IT dla klientów z całego świata. Pod jego kierownictwem intive stała się jedną z największych firm IT w Polsce, zatrudniającą ponad 2000 pracowników. W 2018 roku Damian Rzeszowski zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu intive i przeszedł do rady nadzorczej spółki.

Działalność społeczna

Oprócz swojej kariery zawodowej, Damian Rzeszowski aktywnie angażuje się w działalność społeczną. Jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych (PSIK), które zrzesza inwestorów kapitałowych działających w Polsce. Jest także członkiem zarządu Fundacji Startup Poland, która wspiera rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

Za swoje osiągnięcia w biznesie i działalności społecznej Damian Rzeszowski otrzymał szereg nagród i wyróżnień. W 2015 roku został laureatem nagrody Przedsiębiorca Roku w konkursie organizowanym przez Ernst & Young. W 2017 roku otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Rynku Kapitałowego przyznawany przez Polską Agencję Prasową.

Damian Rzeszowski – ekspert branży technologicznej

Damian Rzeszowski jest cenionym ekspertem w branży technologicznej. Regularnie występuje na konferencjach i szkoleniach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest także autorem licznych artykułów i publikacji na temat transformacji cyfrowej, innowacji i zarządzania w branży IT.

Życie prywatne

Damian Rzeszowski jest żonaty i ma dwoje dzieci. W wolnym czasie lubi grać w tenisa, jeździć na rowerze i podróżować.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: