Draw bets football

Draw Bets w piłce nożnej
Pojęcie Opis Zalecenia
Draw Bet (Zakład na remis) Zakład, w którym gracz stawia na remis, a w przypadku wygranej jednej z drużyn, połowa stawki jest zwracana. Zakłady na remis są opłacalne, gdy obie drużyny są równe pod względem umiejętności lub gdy występują okoliczności uniemożliwiające wygraną jednej z nich.
No Draw Bet (Zakład bez remisu) Zakład, w którym gracz obstawia wygraną jednej z drużyn, a w przypadku remisu, stawka jest zwracana. Zakłady bez remisu są opłacalne, gdy jedna z drużyn jest zdecydowanym faworytem, a ryzyko remisu jest niskie.
Asian Handicap Draw Bet (Zakład na remis z azjatyckim handicapem) Zakład, w którym gracz obstawia remis z uwzględnieniem azjatyckiego handicapu, co oznacza, że jedna z drużyn otrzymuje wirtualną przewagę lub niedogodność. Zakłady z azjatyckim handicapem na remis są opłacalne, gdy jedna z drużyn jest faworytem, ale ryzyko remisu jest wysokie.
Double Chance Draw Bet (Zakład na remis z podwójną szansą) Zakład, w którym gracz obstawia remis lub wygraną jednej z drużyn. Zakłady z podwójną szansą na remis są opłacalne, gdy gracz chce zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale akceptuje mniejsze wygrane.
Half-Time Draw Bet (Zakład na remis w pierwszej połowie) Zakład, w którym gracz obstawia remis po pierwszej połowie meczu. Zakłady na remis w pierwszej połowie są opłacalne, gdy obie drużyny grają ostrożnie lub gdy istnieje wysokie ryzyko remisu w pierwszej połowie.
Correct Score Draw Bet (Zakład na poprawny wynik z remisem) Zakład, w którym gracz obstawia dokładny wynik meczu, z uwzględnieniem remisu. Zakłady na poprawny wynik z remisem są bardzo ryzykowne, ale mogą oferować wysokie wygrane w przypadku prawidłowego przewidzenia wyniku.
Draw No Bet (Zakład bez remisu) Zakład, w którym gracz obstawia wygraną jednej z drużyn, a w przypadku remisu, stawka jest zwracana. Zakłady bez remisu są opłacalne, gdy jedna z drużyn jest silnym faworytem, ale ryzyko remisu jest stosunkowo niskie.
Lay the Draw (Zakład przeciwko remisowi) Zakład, w którym gracz obstawia, że mecz nie zakończy się remisem. Zakłady przeciwko remisowi są opłacalne, gdy jedna z drużyn jest zdecydowanym faworytem, a ryzyko remisu jest minimalne.
Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: