Emmy awards betting

Wyróżnienie Nominowany Kurs
Najlepszy serial dramatyczny „Better Call Saul” 1.50
Najlepszy serial komediowy „Ted Lasso” 1.25
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Zendaya („Euphoria”) 1.30
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Jason Bateman („Ozark”) 1.40
Najlepsza aktorka w serialu komediowym Jean Smart („Hacks”) 1.20
Najlepszy aktor w serialu komediowym Bill Hader („Barry”) 1.35
Najlepszy serial limitowany „Biały Lotos” 1.15
Najlepsza aktorka w serialu limitowanym Amanda Seyfried („The Dropout”) 1.25
Najlepszy aktor w serialu limitowanym Colin Firth („Schody”) 1.30
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy serial dramatyczny „Better Call Saul”
„The Crown”
„Euphoria”
„Ozark”
„Stranger Things”
1.50
2.00
2.50
3.00
3.50
Najlepszy serial komediowy „Abbott Elementary”
„Barry”
„Hacks”
„Ted Lasso”
„The Marvelous Mrs. Maisel”
2.00
2.50
3.00
3.50
4.00
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Zendaya („Euphoria”)
Laura Linney („Ozark”)
Jodie Comer („Killing Eve”)
Melanie Lynskey („Yellowjackets”)
Reese Witherspoon („The Morning Show”)
1.30
1.40
1.50
1.60
1.70
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Jason Bateman („Ozark”)
Bob Odenkirk („Better Call Saul”)
Lee Jung-jae („Squid Game”)
Adam Scott („Severance”)
Jeremy Strong („Succession”)
1.40
1.50
1.60
1.70
1.80
Najlepsza aktorka w serialu komediowym Jean Smart („Hacks”)
Quinta Brunson („Abbott Elementary”)
Kaley Cuoco („The Flight Attendant”)
Elle Fanning („The Great”)
Rachel Brosnahan („The Marvelous Mrs. Maisel”)
1.20
1.30
1.40
1.50
1.60
Najlepszy aktor w serialu komediowym 1.35
1.45
1.55
1.65
1.75
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy serial limitowany „Biały Lotos”
„Impeachment: American Crime Story”
„Maid”
„Pam i Tommy”
„The Dropout”
1.15
1.25
1.35
1.45
1.55
Najlepsza aktorka w serialu limitowanym Amanda Seyfried („The Dropout”)
Lily James („Pam i Tommy”)
Julia Garner („Inventing Anna”)
Margaret Qualley („Maid”)
Sarah Paulson („Impeachment: American Crime Story”)
1.25
1.35
1.45
1.55
1.65
Najlepszy aktor w serialu limitowanym Colin Firth („Schody”)
Andrew Garfield („Pod sztandarem nieba”)
Evan Peters („Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”)
Oscar Isaac („Sceny z życia małżeńskiego”)
Himesh Patel („Station Eleven”)
1.30
1.40
1.50
1.60
1.70
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy film telewizyjny „Chip 'n Dale: Rescue Rangers”
„Cobra Kai: Sezon 5”
„Malcolm i Marie”
„Ray Donovan: The Movie”
„Schmigadoon!”
1.20
1.30
1.40
1.50
1.60
Najlepszy miniserial „Dopesick”
„The Staircase”
„This Is Going to Hurt”
„Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty”
„Women of the Movement”
1.10
1.20
1.30
1.40
1.50
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym Giancarlo Esposito („Better Call Saul”)
Jonathan Banks („Better Call Saul”)
Tony Dalton („Better Call Saul”)
Rhea Seehorn („Better Call Saul”)
Patricia Arquette („Severance”)
1.25
1.35
1.45
1.55
1.65
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym Julia Garner („Ozark”)
Laura Dern („The Staircase”)
Milly Alcock („Dom Smoka”)
Emily Carey („Dom Smoka”)
Christina Ricci („Wednesday”)
1.20
1.30
1.40
1.50
1.60
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym Brett Goldstein („Ted Lasso”)
Toheeb Jimoh („Ted Lasso”)
Nick Mohammed („Ted Lasso”)
Jeremy Swift („Ted Lasso”)
Kenan Thompson („Saturday Night Live”)
1.15
1.25
1.35
1.45
1.55
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym 1.10
1.20
1.30
1.40
1.50
Kategoria Nominowany Kurs
Najlepszy gościnny aktor w serialu dramatycznym 1.20
1.30
1.40
1.50
1.60
Najlepsza gościnna aktorka w serialu dramatycznym Margo Martindale („The Morning Show”)
Harriet Walter („Succession”)
Susan Kelechi Watson („This Is Us”)
Connie Britton („The White Lotus”)
Cherry Jones („Succession”)
1.15
1.25
1.35
1.4
Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: