Gazon bruk bet cena

Typ kostki brukowej Cena za m2 (zł) Opis
Polbruk Torino ok. 100 Betonowa kostka brukowa o klasycznym kształcie prostokąta, dostępna w różnych rozmiarach i kolorach.
Libet Solo ok. 120 Elegancka kostka brukowa o gładkiej powierzchni i lekko fazowanych krawędziach, idealna do nowoczesnych aranżacji.
Bruk-Bet Polbruk Prestige ok. 140 Wysokiej jakości kostka brukowa o naturalnej fakturze i odporności na ścieranie, odpowiednia do reprezentacyjnych nawierzchni.
Kost-Bet Polbruk Mega ok. 160 Duża, masywna kostka brukowa o nieregularnym kształcie, idealna do tworzenia nawierzchni o charakterze starobruku.
Semmelrock Castello ok. 180 Antracytowa kostka brukowa o strukturze łupanej i wysokiej wytrzymałości, odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Drewbet Piasek Myty ok. 200 Naturalna kostka brukowa z piaskowca o delikatnej barwie i niepowtarzalnych wzorach, odpowiednia do aranżacji w stylu rustykalnym.
Jadar Wena ok. 220 Kostka brukowa o unikalnym kształcie rombu, dostępna w szerokiej gamie kolorów, idealna do tworzenia oryginalnych nawierzchni.
Polbruk Estetica ok. 240 Elegancka kostka brukowa o gładkiej powierzchni i lekko zaokrąglonych krawędziach, dostępna w różnych rozmiarach i kolorach.
Libet Retro ok. 260 Kostka brukowa o postarzanym wyglądzie i nieregularnych krawędziach, idealna do tworzenia nawierzchni w stylu vintage.
Bruk-Bet Polbruk Exa ok. 280 Duża, prostokątna kostka brukowa o gładkiej powierzchni i fazowanych krawędziach, odpowiednia do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji.
Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: