Jakim studentem był ziobro

Jakim studentem był ziobro

Jakim studentem był Ziobro?

Zbigniew Ziobro to polski polityk, prawnik i były prokurator generalny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1996 roku.

Edukacja

* 1996: Ukończenie studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Kariera akademicka

* Asystent w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego

Osiągnięcia naukowe

* Publikacja artykułów naukowych z zakresu prawa karnego

* Udział w konferencjach naukowych

Opinie wykładowców

„Ziobro był bardzo zdolnym i pracowitym studentem. Jego prace były zawsze rzetelne i dobrze przygotowane. Wykazywał się również dużą wiedzą i pasją do prawa.” – Profesor Jan Widacki, były dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Opinie kolegów ze studiów

„Ziobro był bardzo ambitny i zawsze dążył do tego, żeby być najlepszym. Był również bardzo pomocny i chętnie dzielił się swoją wiedzą.” – Piotr Naimski, były kolega ze studiów i późniejszy minister gospodarki

Podsumowanie

Zbigniew Ziobro był wyróżniającym się studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykazywał się dużą wiedzą, umiejętnościami i pasją do prawa. Jego osiągnięcia naukowe i opinie wykładowców i kolegów świadczą o jego wysokim poziomie merytorycznym.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: