Krótka modlitwa do świętej rity

Krótka modlitwa do świętej rity

Krótka modlitwa do świętej Rity

Święta Rita, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, zwracam się do Ciebie z ufnością i miłością. Wierzę, że Twoje wstawiennictwo jest potężne i skuteczne, dlatego proszę Cię o pomoc w mojej obecnej potrzebie.

Modlitwa o wstawiennictwo

O święta Rito, Ty, która jesteś znana z tego, że nigdy nie odmawiasz prośby złożonej z wiarą, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo w mojej obecnej potrzebie. [Wymień swoją prośbę]

Wiem, że moja prośba jest trudna, ale wiem też, że z Twoją pomocą wszystko jest możliwe. Proszę Cię, o święta Rito, wstawiaj się za mną przed tronem Boga. Wierz w Twą moc i ufnie czekam na Twoją pomoc.

Modlitwa o cierpliwość i wytrwałość

O święta Rito, Ty, która cierpliwie znosiłaś cierpienie i przeciwności losu, proszę Cię o cierpliwość i wytrwałość w mojej obecnej sytuacji. [Wymień swoją sytuację].

Wiem, że droga, którą muszę przejść, jest długa i trudna, ale proszę Cię o siłę, abym mógł ją przejść z wiarą i nadzieją. Pomóż mi nie tracić ducha w obliczu trudności i zawsze wierzyć w Twoje wstawiennictwo.

Modlitwa o uzdrowienie

O święta Rito, Ty, która jesteś znana z tego, że otrzymujesz łaski uzdrowienia, proszę Cię o uzdrowienie [Wymień swoją chorobę lub dolegliwość].

Wierzę w moc Twojej modlitwy i wiem, że możesz wstawiać się za mną przed Bogiem. Proszę Cię, o święta Rito, o łaskę uzdrowienia. Wierzę, że z Twoją pomocą odzyskam zdrowie i siłę.

Na zakończenie

O święta Rito, wiem, że moja prośba jest wielka, ale proszę Cię o pomoc z całą ufnością i miłością. Jestem pewien, że mnie nie zawiedziesz. Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo i opiekę. Amen.


Źródła

* [Oficjalna strona internetowa Sanktuarium Świętej Rity w Cascii](https://www.santaritadacascia.org/)

* [Modlitwy do świętej Rity](https://www.catholic.org/prayers/saint-rita)

* [Biografia świętej Rity](https://www.ewtn.com/saints/saintsn/rita.htm)

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: