Legnica z ostatniej chwili

Legnica z ostatniej chwili

Legnica z ostatniej chwili

Najświeższe wydarzenia w Legnicy

  • Otwarcie nowego parku wodnego
  • Koncert gwiazdy światowej sławy
  • Wypadek samochodowy na obwodnicy miasta

Otwarcie nowego parku wodnego

W sobotę, 1 lipca 2023 roku, w Legnicy odbyło się uroczyste otwarcie nowego parku wodnego. Inwestycja o wartości ponad 100 milionów złotych cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta i okolic. Park wodny oferuje wiele atrakcji, w tym baseny o różnej głębokości, zjeżdżalnie, jacuzzi i sauny. Więcej informacji o parku wodnym można znaleźć na stronie internetowej: https://www.aquaparklegnica.pl/.

Koncert gwiazdy światowej sławy

W niedzielę, 2 lipca 2023 roku, na Stadionie Miejskim w Legnicy wystąpi gwiazda światowej sławy – Ed Sheeran. Koncert jest częścią trasy koncertowej „The Divide Tour”, która obejmuje ponad 100 koncertów na całym świecie. Bilety na koncert można kupić na stronie internetowej: https://www.biletyna.pl/ed-sheeran-legnica.

Wypadek samochodowy na obwodnicy miasta

W poniedziałek, 3 lipca 2023 roku, na obwodnicy Legnicy doszło do wypadku samochodowego. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna i została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku są badane przez policję.

Inne ważne wydarzenia

Oprócz powyższych wydarzeń w Legnicy odbywają się również inne ważne wydarzenia. W najbliższym czasie planowane są:

  • Wystawa malarstwa w Muzeum Miedzi
  • Festiwal muzyczny „Legnica Live”
  • Zawody sportowe dla dzieci i młodzieży

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie internetowej Urzędu Miasta Legnicy: https://www.legnica.pl/, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w mieście.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: