Nb bet

Pozycja Zakres Siła Opis
1. 2-4 BB Słaba Betujemy z szerokim zakresem, który obejmuje wiele słabych rąk. Celem jest obrona blindów lub podbicie graczy, którzy nie są aktywni.
2. 5-7 BB Średnia Betujemy z zakresem złożonym z kilku silniejszych rąk. Nadal jest to jednak zakres szeroki i zawierający słabsze ręce.
3. 8-10 BB Mocna Betujemy z zakresem składającym się z górnego zakresu rąk startowych. Celem jest wyizolowanie graczy, którzy nie mają silnego zakresu lub zapewnienie sobie value od graczy, którzy mają słabsze ręce.
4. 12-15 BB Bardzo mocna Betujemy z zakresem składającym się z najlepszych rąk startowych. Celem jest zmaksymalizowanie value od słabszych rąk i zmuszenie graczy do foldowania swoich średnich rąk.
5. 18-20 BB All-in Betujemy z zakresem składającym się z rąk, które mają duże szanse na wygranie rozdania. Celem jest zmuszenie graczy do foldowania swoich rąk i wygranie puli bez showdownu.
6. Check-raise Bardzo mocna Gramy check-raise z zakresem silnych rąk, które po zagraniu checka będą mieć dobrą pozycję do podbicia zakładki graczy, którzy betowali za nami.
7. Delayed c-bet Średnia Gramy delayed c-bet z zakresem składającym się ze średnich rąk, które mają pewne equity przeciwko zakresom graczy sprawdzających. Celem jest maksymalizacja value od tych rąk.
8. Donk-bet Słaba Gramy donk-bet z zakresem słabych rąk, które są silne przeciwko zakresom pasywnych graczy, którzy często grają check. Celem jest wygranie puli bez showdownu lub wyizolowanie graczy, którzy mają słabe ręce.
9. Overbet Bardzo mocna Gramy overbet z zakresem bardzo silnych rąk, które mają duże szanse na wygranie rozdania. Celem jest zmaksymalizowanie value od słabszych rąk i zmuszenie graczy do foldowania swoich średnich rąk.
10. Bluff Bardzo słaba Gramy bluff z zakresem rąk, które mają niewiele equity, ale które mogą wygrać rozdanie, jeśli gracze spasują. Celem jest wygranie puli bez showdownu lub zmuszenie graczy do foldowania swoich średnich rąk.
Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: