Pabianice wydarzenia z ostatniej chwili

Pabianice wydarzenia z ostatniej chwili

## Pabianice – Wydarzenia z ostatniej chwili

### Aktualne doniesienia i ważne informacje

Pabianice to tętniące życiem miasto w centralnej Polsce, które nieustannie oferuje swoim mieszkańcom i gościom wiele ekscytujących wydarzeń i ważnych informacji. Oto najnowsze doniesienia [z Pabianic](https://www.pabianice.pl/aktualnosci):

### Wydarzenia kulturalne

* **Wystawa malarstwa pt. „Barwy jesieni”** w Galerii Sztuki Współczesnej w Pabianicach (ul. Zamkowa 2) w dniach 10-20 października. Więcej informacji: [Galeria Sztuki Współczesnej w Pabianicach](https://www.gswpabianice.pl/)

* **Koncert chóru „Harmonia”** w Kościele św. Mateusza w Pabianicach (ul. Kościelna 1) w dniu 15 października o godz. 18:00. Więcej informacji: [Parafia św. Mateusza w Pabianicach](https://www.parafiapabianice.pl/)

* **Premiera teatralna „Romeo i Julia”** w Teatrze Miejskim w Pabianicach (ul. Zamkowa 4) w dniach 22-23 października. Więcej informacji: [Teatr Miejski w Pabianicach](https://www.teatrpabianice.pl/)

### Wydarzenia sportowe

* **Mecz piłki nożnej LKS Pabianice – Warta Sieradz** na Stadionie Miejskim w Pabianicach (ul. Partyzancka 10) w dniu 12 października o godz. 17:00. Więcej informacji: [LKS Pabianice](https://www.lkspabianice.pl/)

* **Turniej tenisa ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianice** na kortach tenisowych przy ul. Kilińskiego 8 w dniach 15-16 października. Więcej informacji: [Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach](https://www.mosirpabianice.pl/)

* **Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Pabianice** na krytej pływalni przy ul. Partyzanckiej 10 w dniu 23 października o godz. 10:00. Więcej informacji: [Kryta Pływalnia w Pabianicach](https://www.plywalniapabianice.pl/)

### Wydarzenia społeczne

* **Piknik rodzinny „Pożegnanie lata”** w Parku Słowackiego w Pabianicach w dniu 9 października w godzinach 10:00-16:00. Więcej informacji: [Urząd Miejski w Pabianicach](https://www.umpabianice.pl/)

* **Zbiórka krwi dla potrzebujących** w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Pabianicach (ul. Szarych Szeregów 18) w dniach 11-12 października w godzinach 8:00-12:00. Więcej informacji: [Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Pabianicach](https://www.rckikpabianice.pl/)

* **Otwarcie nowego centrum handlowego „Galeria Pabianice”** przy ul. Łaskiej 1 w dniu 30 października. Więcej informacji: [Galeria Pabianice](https://www.galeriapabianice.pl/)

### Ważne informacje

* **Zmiana godzin pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach** od 1 listopada: poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00.

* **Nowe rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej** obowiązują od 1 października: [rozklady jazdy](https://www.mpkpabianice.pl/rozklady-jazdy/)

* **Ostrzeżenie przed oszustwami na wnuczka:** Policja apeluje o czujność i informuje o oszustach podszywających się pod członków rodziny, którzy proszą o pieniądze.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: