Pogoda w środę

Pogoda w środę

Pogoda w środę – sprawdź prognozę pogody na środę

Sprawdź pogodę na środę w Twojej okolicy

Środa to środek tygodnia, więc warto wiedzieć, jaka będzie pogoda w ten dzień. Dzięki temu można odpowiednio zaplanować swój dzień i wybrać odpowiedni strój. Na naszej stronie znajdziesz aktualną prognozę pogody na środę dla różnych miast w Polsce. Wystarczy wybrać swoją miejscowość z listy lub wpisać nazwę miasta w polu wyszukiwania.

Prognoza pogody na środę – czego się spodziewać?

W środę w Polsce będzie przeważnie pogodnie, ale w niektórych regionach możliwe są opady deszczu. Temperatura będzie wahać się od 15 do 25 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Szczegółowa prognoza pogody na środę dla wybranych miast

* **Warszawa:** Słonecznie, temperatura od 18 do 25 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, zachodni.

* **Kraków:** Pochmurno z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura od 15 do 22 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, zachodni.

* **Gdańsk:** Słonecznie, temperatura od 17 do 23 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, zachodni.

* **Wrocław:** Słonecznie, temperatura od 16 do 24 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, zachodni.

* **Poznań:** Pochmurno z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura od 15 do 21 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, zachodni.

Jak przygotować się na pogodę w środę?

Znając prognozę pogody na środę, można odpowiednio się przygotować. Jeśli zapowiadane są opady deszczu, warto zabrać ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową. Jeśli będzie słonecznie, warto nałożyć krem z filtrem UV i okulary przeciwsłoneczne. Odpowiedni strój pomoże nam uniknąć nieprzyjemności związanych z pogodą.

Prognoza pogody na środę – źródła

* [Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej](http://www.imgw.pl/)

* [TVN Meteo](http://pogoda.tvn24.pl/)

* [Onet Pogoda](https://pogoda.onet.pl/)

* [TwojaPogoda.pl](https://www.twojapogoda.pl/)

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: