Pogoda wtorek

Pogoda wtorek

## Pogoda na wtorek: Co nas czeka?

Pogoda w najbliższy wtorek będzie różnorodna w zależności od regionu Polski. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na ten dzień.

### Północ Polski

Na północy kraju przewiduje się pochmurny poranek z możliwymi opadami deszczu. Po południu pogoda poprawi się, a niebo częściowo się rozpogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie około 15°C.

### Centrum Polski

W centrum Polski dzień rozpocznie się od słonecznej pogody. Po południu możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie około 17°C.

### Południe Polski

Na południu kraju prognozuje się słoneczny poranek. Po południu spodziewane są burze z gradem. Temperatura maksymalna wyniesie około 20°C.

### Wschód Polski

Na wschodzie Polski wtorek będzie pochmurny z możliwymi opadami deszczu. Po południu pogoda poprawi się, a niebo częściowo się rozpogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie około 16°C.

### Zachód Polski

Na zachodzie kraju dzień rozpocznie się od pochmurnej pogody z możliwymi opadami deszczu. Po południu pogoda poprawi się, a niebo rozpogodzi się. Temperatura maksymalna osiągnie około 18°C.

### Ogólna prognoza

Ogólnie rzecz biorąc, pogoda na wtorek będzie różnorodna w zależności od regionu. Północ kraju spodziewa się pochmurnej aury z opadami deszczu, podczas gdy południe będzie cieszyć się słoneczną pogodą z możliwymi burzami. Centrum i wschód będą przeżywać przelotne opady, a zachód rozpocznie dzień pochmurnie, ale po południu pogoda się poprawi.

### Ważne linki

* [Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej](https://www.imgw.pl/)

* [Centrum Modelowania Meteorologicznego](https://www.cmm.pl/)

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: