Roman fritz

Roman fritz

## Roman Fritz – niemiecki piłkarz

Roman Fritz (ur. 12 grudnia 1989 w [Gütersloh](https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCtersloh)) – niemiecki piłkarz, grający na pozycji pomocnika w klubie [Werder Brema](https://pl.wikipedia.org/wiki/Werder_Brema).

### Kariera klubowa

Fritz rozpoczął swoją karierę w klubie [SC Verl](https://pl.wikipedia.org/wiki/SC_Verl). W 2009 roku przeszedł do [Alemannii Aachen](https://pl.wikipedia.org/wiki/Alemannia_Aachen), a w 2012 roku do [FC Augsburg](https://pl.wikipedia.org/wiki/FC_Augsburg). W 2017 roku został zawodnikiem Werderu Brema.

### Kariera reprezentacyjna

Fritz zadebiutował w reprezentacji Niemiec w 2012 roku. Znalazł się w składzie reprezentacji na [Mistrzostwa Świata 2014](https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Bwiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2014).

### Osiągnięcia

* Mistrzostwo Niemiec (2014)

* Puchar Niemiec (2014)

### Życie prywatne

Fritz jest żonaty i ma jedno dziecko.

## Styl gry

Fritz jest wszechstronnym pomocnikiem, który może grać zarówno jako defensywny, jak i ofensywny pomocnik. Jest znany ze swojego dobrego przeglądu pola, dokładnych podań i umiejętności strzeleckich.

### Mocne strony

* Dobry przegląd pola

* Dokładne podania

* Umiejętności strzeleckie

### Słabe strony

* Brak szybkości

* Słaba gra w obronie

## Przyszłość

Fritz jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych pomocników w Bundeslidze. Ma 28 lat i ma przed sobą jeszcze wiele lat kariery. Będzie ciekawie obserwować, jak będzie się rozwijał w nadchodzących latach.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: