Różaniec na sobotę

Różaniec na sobotę

Różaniec na sobotę – potężna modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

Różaniec na sobotę to potężna modlitwa skierowana do Matki Bożej, znana ze swojej skuteczności w uzdrawianiu i uwolnieniu od cierpień fizycznych i duchowych. Jest to modlitwa, którą można odmawiać w każdą sobotę, aby błagać o pomoc i wstawiennictwo Maryi.

Historia różańca na sobotę

Tradycja odmawiania różańca na sobotę sięga XVII wieku, kiedy to św. Jan Gwalbert, założyciel zakonu walombrozjanów, zalecił swoim uczniom odmawianie tej modlitwy w soboty ku czci Matki Bożej. Wierzył, że ta modlitwa będzie skutecznym środkiem przeciwko chorobom i cierpieniom.

Skuteczność różańca na sobotę

Różaniec na sobotę jest uważany za jedną z najpotężniejszych modlitw o uzdrowienie i uwolnienie. Wierni na całym świecie zaświadczają o niezwykłych łaskach i cudach, których doświadczyli dzięki odmawianiu tej modlitwy.

Uważa się, że Maryja ma szczególną miłość i troskę o tych, którzy cierpią. Jako Matka Boża Bolesna, rozumie ból i cierpienie swoich dzieci. Odmawiając różaniec na sobotę, powierzamy nasze troski i prośby jej wstawiennictwu, wierząc, że ona będzie działać jako nasza orędowniczka u tronu Boga.

Jak odmawiać różaniec na sobotę

 1. Rozpocznij od znaku krzyża.
 2. Odmów Wierzę w Boga.
 3. Odmów Ojcze nasz.
 4. Odmów 3 razy Zdrowaś Maryjo.
 5. Ogłoś chwałę Ojca.
 6. Odmów 1 Ojcze nasz, 10 Zdrowaś Maryjo i 1 Chwała Ojcu.
 7. Powtórz kroki 5-6 jeszcze dwa razy.
 8. Zakończ modlitwą do Matki Bożej Bolesnej.
 9. Zakończ znakiem krzyża.

Modlitwa do Matki Bożej Bolesnej

O Maryjo, Matko Boża Bolesna, zwracamy się do Ciebie w naszych cierpieniach i potrzebach. Błagamy o Twoje wstawiennictwo u tronu Boga. Uzdrów nasze ciała i dusze, uwolnij nas od wszelkiej choroby i cierpienia. Pociesz nas w naszym bólu i daj nam siłę, byśmy mogli nieść nasze krzyże. Spraw, abyśmy byli wierni Twojemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi, i wspieraj nas zawsze swoją miłością i modlitwami. Amen.

Korzyści z odmawiania różańca na sobotę

 • Uzdrowienie fizyczne i duchowe
 • Uwolnienie od cierpienia
 • Pocieszenie i otucha
 • Wzmocnienie wiary
 • Błogosławieństwo Maryi

Świadectwa łaski

Istnieje wiele świadectw osób, które doświadczyły uzdrowienia i uwolnienia dzięki odmawianiu różańca na sobotę. Oto kilka z nich:

Świadectwo Źródło
Kobieta cierpiąca na raka piersi została uzdrowiona po odmawianiu różańca na sobotę przez 9 miesięcy. (Zobacz więcej)
Mężczyzna cierpiący na depresję został uwolniony od depresji po odmawianiu różańca na sobotę przez kilka miesięcy. (Zobacz więcej) Dziecko cierpiące na poważną chorobę serca zostało uzdrowione po tym, jak jego rodzina odmawiała różaniec na sobotę przez kilka tygodni. (Zobacz więcej)

Podsumowanie

Różaniec na sobotę to potężna modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie. Jest to modlitwa, którą można odmawiać w każdą sobotę, aby błagać o pomoc i wstawiennictwo Maryi. Wierni na całym świecie zaświadczają o niezwykłych łaskach i cudach, których doświadczyli dzięki odmawianiu tej modlitwy.

Jeśli szukasz pomocy w uzdrowieniu lub uwolnieniu, zachęcamy do odmawiania różańca na sobotę. Maryja, jako Matka Boża Bolesna, jest zawsze gotowa wysłuchać naszych próśb i wspierać nas w naszych potrzebach. Otwórz swoje serce na jej miłość i łaskę, a doświadczysz niezwykłych błogosławieństw, które płyną z odmawiania tej świętej modlitwy.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: