Syn martyniuka

Syn martyniuka

Syn Martyniuka – kim jest i czym się zajmuje?

Syn Martyniuka, Daniel Martyniuk, to popularny polski piosenkarz disco polo. Syn znanego ojca, Sławomira Martyniuka, występuje pod pseudonimem „Martyniuk Junior”.

Początki kariery muzycznej

Daniel Martyniuk rozpoczął swoją karierę muzyczną w 2017 roku, występując razem z ojcem. Wspólnie nagrali kilka utworów, w tym „Przez twe oczy zielone”. W 2018 roku Daniel wydał swój pierwszy solowy singiel „Ja nie jestem milionerem”.

Solowa kariera

W 2019 roku Daniel Martyniuk wydał swój debiutancki album „Disco Polo Mix”. Album odniósł sukces komercyjny i zapewnił mu rozpoznawalność w branży disco polo. Artysta koncertuje po całej Polsce i występuje na dużych festiwalach.

Życie prywatne

Syn Martyniuka był bohaterem licznych artykułów w prasie plotkarskiej. W 2020 roku rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Eweliną Golczyńską. W 2021 roku ożenił się po raz drugi, z Faustyną Pajuską.

Kontrowersje

Syn Martyniuka wielokrotnie wzbudzał kontrowersje swoimi zachowaniami. W 2019 roku został aresztowany za jazdę po pijanemu. W 2020 roku został oskarżony o stalking i przemoc domową.

Nagrody i wyróżnienia

* Nagroda za „Najlepszy Debiut Roku” na Festiwalu Disco Polo w Ostródzie (2018)

* Nagroda za „Najlepszy Utwór Roku” na Festiwalu Disco Polo w Kielcach (2019)

Dyskografia

* Disco Polo Mix (2019)

* Hit za Hitem (2020)

* Szczęście (2021)

Linki do źródeł

* Oficjalna strona internetowa Daniela Martyniuka: https://www.danielmartyniuk.pl/

* Artykuł o Danielu Martyniuku w portalu Wirtualna Polska: https://www.wp.pl/wiadomosci/daniel-martyniuk-syn-zenka-martyniuka-6708601257932800a

* Biografia Daniela Martyniuka w portalu Disco Polo Info: https://www.discopoloinfo.pl/artysci/daniel-martyniuk

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: