Wiadomości gliwice

Wiadomości gliwice

Wiadomości Gliwice

Najświeższe informacje z Gliwic i okolic

Gliwice to dynamicznie rozwijające się miasto na południu Polski, które oferuje wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Gliwic, warto śledzić lokalne portale informacyjne i gazety.

Portale informacyjne

* **Gliwice Nasze Miasto** – [link do portalu](https://gliwice.naszemiasto.pl/)

* **Nowiny Gliwickie** – [link do portalu](https://www.nowiny.gliwice.pl/)

* **Radio Silesia** – [link do portalu](https://www.radiosilesia.pl/wiadomosci/gliwice/)

Gazety

* **Dziennik Zachodni** – [link do gazety](https://dziennikzachodni.pl/gliwice)

* **Wiadomości Gliwickie** – [link do gazety](https://www.wiadomosci.gliwice.pl/)

Wydarzenia w Gliwicach

W Gliwicach odbywa się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych. Aby być na bieżąco z kalendarzem wydarzeń, można skorzystać z oficjalnego portalu miasta:

**Portal Miasta Gliwice** – [link do portalu](https://www.gliwice.eu/)

Wydarzenia kulturalne

* **Festiwal Teatrów Ulicznych** – [link do wydarzenia](https://www.festiwalteatrowulicznych.pl/)

* **Dni Gliwic** – [link do wydarzenia](https://www.gliwice.eu/dni-gliwic)

* **Industriada** – [link do wydarzenia](https://industriada.com/)

Wydarzenia sportowe

* **Memoriał Janusza Kusocińskiego** – [link do wydarzenia](https://www.memorialkusocinskiego.pl/)

* **Puchar Polski w Piłce Nożnej** – [link do wydarzenia](https://www.pzpn.pl/puchar-polski)

* **Mistrzostwa Polski w pływaniu** – [link do wydarzenia](https://www.polswim.pl/)

Wydarzenia społeczne

* **Festiwal Nauki w Gliwicach** – [link do wydarzenia](https://www.festiwalnauki.gliwice.pl/)

* **Parada Równości** – [link do wydarzenia](https://www.facebook.com/paradarownoscigliwice/)

Wiadomości z urzędu miasta

Oficjalne informacje z urzędu miasta Gliwice można znaleźć na stronie internetowej:

**Urząd Miasta Gliwice** – [link do strony](https://www.gliwice.eu/)

Komunikaty prasowe

Urząd miasta publikuje komunikaty prasowe na bieżąco informujące o ważnych dla mieszkańców kwestiach. Można je znaleźć w zakładce „Aktualności”:

[link do aktualności](https://www.gliwice.eu/aktualnosci/)

Obwieszczenia i ogłoszenia

Na stronie urzędu miasta można również znaleźć obwieszczenia i ogłoszenia dotyczące przetargów, konsultacji społecznych i innych ważnych dla mieszkańców spraw:

[link do obwieszczeń i ogłoszeń](https://www.gliwice.eu/obwieszczenia-i-ogloszenia/)

Pozostałe źródła informacji

Oprócz wyżej wymienionych źródeł, warto również śledzić następujące strony i profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wiadomościami z Gliwic:

* **Facebook – Urząd Miasta Gliwice** – [link do profilu](https://www.facebook.com/UrzadMiastaGliwice/)

* **Twitter – Gliwice_UM** – [link do profilu](https://twitter.com/Gliwice_UM)

* **Instagram – gliwice_miasto** – [link do profilu](https://www.instagram.com/gliwice_miasto/)

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: