Wiadomości lubin z ostatniej chwili

Wiadomości lubin z ostatniej chwili

Wiadomości Lubin z ostatniej chwili

Najważniejsze wydarzenia w Lubinie

Lubin to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie dolnośląskim. W ostatnim czasie w mieście miało miejsce wiele ważnych wydarzeń, które warto przybliżyć czytelnikom.

Nowy park rozrywki

W dzielnicy Piaski otwarto nowy park rozrywki o nazwie „Fun Park”. Oferuje on szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym:

* Kolejka górska

* Park wodny

* Karuzele

* Place zabaw

Firma IT o nazwie „TechHub” przeniosła się do nowej siedziby w Lubinie. Nowe biura znajdują się w nowoczesnym budynku przy ulicy Towarowej.

Wycinka drzew

W związku z budową nowego osiedla mieszkaniowego konieczna stała się wycinka kilku drzew przy ulicy 11 Listopada. Decyzja ta spotkała się z protestami mieszkańców.

Lublinianka wygrała w Lubinie

W meczu 1 ligi piłkarskiej Lublinianka Lubin przegrała na własnym boisku z Motorem Lublin 0:1. Bramkę dla gości zdobył w 80. minucie Adrian Cierpka.

Konkurs na Aquaparku Lubin

Aquapark Lubin zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest karnet na 10 wejść na basen. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie na fanpage’u Aquaparku na Facebooku.

Podsumowanie

W Lubinie w ostatnim czasie miało miejsce wiele ważnych wydarzeń. Nowo otwarty park rozrywki, nowa siedziba firmy IT, wycinka drzew, przegrana Lublinianki w meczu 1 ligi i konkurs na Aquaparku to tylko niektóre z nich. Miasto stale się rozwija i oferuje coraz więcej atrakcji dla mieszkańców i turystów.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: