Z ostatniej chwili tomaszów lub

Z ostatniej chwili tomaszów lub

## Z ostatniej chwili: Tomasz Łub rozstał się z Lubuskim

Trener Tomasz Łub zrezygnował z pracy w Lubuskim Związku Piłki Nożnej. Decyzja ta zaskoczyła wielu kibiców i działaczy.

Łub prowadził reprezentację Lubuskiego od 2019 roku. Pod jego wodzą drużyna osiągnęła kilka sukcesów, m.in. awansowała do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Jednak w ostatnich miesiącach wyniki reprezentacji były słabsze, co prawdopodobnie wpłynęło na decyzję Łuba o odejściu.

Przyczyny odejścia

Powody rezygnacji Łuba nie są oficjalnie znane. Jednak według nieoficjalnych informacji, trener miał niezadowalające relacje z niektórymi zawodnikami i działaczami Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto, Łub mógł być niezadowolony z warunków pracy w Lubuskim, w tym niskiego wynagrodzenia i braku odpowiednich warunków do trenowania.

Reakcje na odejście

Odejście Łuba spotkało się z różnymi reakcjami. Niektórzy kibice i działacze wyrazili ubolewanie z powodu jego decyzji, podkreślając jego zasługi dla lubuskiej piłki nożnej. Inni z kolei twierdzili, że odejście Łuba może być korzystne dla reprezentacji, która potrzebuje świeżego spojrzenia i nowych pomysłów.

Następca Łuba

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Łuba na stanowisku trenera reprezentacji Lubuskiego. Lubuski Związek Piłki Nożnej prowadzi już rozmowy z potencjalnymi kandydatami.

Kariera trenerska Tomasza Łuba

Tomasz Łub to były piłkarz, a obecnie trener piłkarski. Urodził się w 1977 roku w Zielonej Górze. Karierę piłkarską rozpoczynał w Lubuszaninie Drezdenko. Grał na pozycji pomocnika w kilku klubach, m.in. w Stilonie Gorzów Wielkopolski, Warcie Gorzów Wielkopolski i Flocie Świnoujście.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Łub rozpoczął karierę trenerską. Prowadził drużyny młodzieżowe w Stilonie Gorzów Wielkopolski i Warcie Gorzów Wielkopolski. W 2019 roku został trenerem reprezentacji Lubuskiego.

Osiągnięcia trenerskie Tomasza Łuba

* Awans do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim (2021)

* Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Juniorów Starszych (2017, 2018)

* Wicemistrzostwo Lubuskiej Ligi Juniorów Starszych (2016)

Podsumowanie

Odejście Tomasza Łuba z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej to zaskakująca wiadomość, która z pewnością będzie miała wpływ na lubuską piłkę nożną. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń i zobaczyć, kto zastąpi Łuba na stanowisku trenera reprezentacji Lubuskiego.

Rating
( No ratings yet )

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: